gruusiapood.ee

Meie e-pood kasutab küpsiseid. Kliendid, kes soovivad meie veebisaiti külastada ja meie teenuseid kasutada, peavad nõustuma küpsiste lubamise nõudega ja olema teadlikud nende kasutamisest.

Kliendimaksete vastuvõtmiseks kasutame Paysera süsteemi.

Hinnad gruusiapood.ee e-poes on eurodes (EUR) koos käibemaksuga.

Pärast maksesüsteemist kinnituse saamist kinnitame kohe ostu-müügilepingu ja peame seda kehtivaks.

Kõik sõlmitud lepingud säilitatakse gruusiapood.ee e-poe andmebaasis.

E-poe gruusiapood.ee esindajad tagavad, et müüdavad tooted on uued, pakendites kasutamata ja kasutusvalmis.

Kliendiga kontakteerumist kinnitame ainult siis, kui inimene (klient) on meie esindajatega e-poes loetletud kontaktide kaudu ühendust võtnud (üksikasjad leiate veerust „kontaktid“).

Kliendi õigused:

E-poodi külastav klient saab õiguse teenuseid kasutada ehk osta kaupu kindla hinnaga.

Kliendil on õigus ostetud kaup 14 päeva jooksul tagastada (lisateavet leiate veerust „Tagastamine“).

Kliendi kohustused:

Gruusiapood.ee e-poes registreerides eeldab klient, et ta ei anna parooli kolmandatele isikutele edasi. Probleemide korral – kui klient arvab, et parool on avalikustatud, peab registreeritud isik pöörduma juurdepääsu ajutiseks peatamiseks gruusiapood.ee e-poe administratsiooni poole.

Klient vastutab parooli edastamise eest kolmandatele isikutele. Sel juhul vastutab kolmanda osapoole e-poe tehtud tehingute eest klient.

Pärast e-poe reeglite tutvumist kinnitab kasutaja, et on teadlik suuruse erinevuse võimalikkusest ja mõistab erinevate rõivatarnijate suuruse määramise põhimõtteid.

Klient kohustub lepingu sõlmimisel esitama õiged kohustuslikud andmed. Me ei vastuta probleemide eest, mis võivad tuleneda vale teabe esitamisest.

Gruusiapood.ee e-poes registreerunud klient kohustub vastutama kõigi selles projektis tehtud tehingute eest.

Klient kohustub tellitud kauba vastu võtma ja selle eest tasuma arvel näidatud tähtaja jooksul.

Meie õigused:

Juhul, kui klient üritab mingil viisil kahjustada meie ettevõtte stabiilset tegevust (sealhulgas küberrünnakuid), on meil õigus vastava hoiatuseta konto blokeerida.

E-poe gruusiapood.ee esindajatel on õigus projekti tegevus ajutiselt või jäädavalt peatada, jättes olulistest asjaoludest avalikult teatamata, kohustudes täitma tellimusi, mille eest on tasutud.

E-pood gruusiapoodr.ee jätab endale õiguse kohaldada eraldi projektireegleid. Muudatustest teatatakse e-posti või muude elektrooniliste vahendite abil.

Meie kohustused:

Meie ettevõtte esindajad on pühendunud pakkuma oma klientidele e-poe kasutamiseks võimalikult optimaalseid ja täieõiguslikke võimalusi.

E-poe gruusiapood.ee esindajad kohustuvad kohale toimetama tellitud kauba kokkulepitud hinnaga ettenähtud aja jooksul.

E-poe peatamise korral täidetakse kõik tasutud tellimused või tagastatakse kogu raha.

Esitage kogu teave kliendi tellimuse oleku kohta.

Kaitske kliendi andmeid ja kasutage seda ainult kaupade tarnimiseks ning muudatuste või pakkumiste edastamiseks e-poodi.

Privaatsuspoliitika

Gruusiapood.ee veebisaidi külastajad ei pea registreerima, vaid on kohustatud esitama isikuandmed, mida kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks (ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, täpne aadress, kuhu kaup saadetakse: tänav) , maja number või tänav, maja ja korteri number). Me garanteerime, et andmeid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Kauba tellimiseks peavad meie külastajad tutvuma ostutingimustega. Samuti on registreerimisel kohustuslik märkida, et nõustute ostutingimustega. Müüjal on õigus tingimusi vajadusel muuta ja kohandada.

Veebilehe gruusiapood.ee klient kohustub tellimisel järgima tingimusi, samuti ei tohi arusaamatuste vältimiseks sisselogimisteavet teistega jagada. Registreerija kinnitab, et on täisealine ja saab oma kauba eest maksta.

Teie poolt meile edastatud teavet võidakse kolmandatele isikutele avaldada või mitte. Andmed on turvaliselt krüptitud ja neid kasutatakse tellimuste kvaliteetseks töötlemiseks ja teiega ühenduse võtmiseks.

Privaatsuspoliitika muudatused

gruusiapood.ee-l on õigus privaatsuseeskirju osaliselt või täielikult muuta, teatades sellest e-poes ja e-posti teel.

Privaatsuspoliitika muudatused ja täiendused jõustuvad avaldamise kuupäevast, so kuupäevast, mil neid e-poe süsteemis hoitakse.

Kui klient ei nõustu privaatsuspoliitika uue versiooniga, on tal õigus sellest kirjalikult keelduda (e-post info@gruusiapood.com

Kui pärast privaatsuspoliitika täiendamist või muutmist jätkab klient e-poe teenuste kasutamist, loetakse uue versiooni aktsepteerimiseks.