Tagastusreeglid

Tellimuse tagastamine ja vahetamine

8.1. Kliendil on õigus põhjust esitamata 14 päeva jooksul tellimusest taganeda ja tellitud toode / tooted vahetada või tagastada. See 14-päevane periood algab hetkest, kui klient saab tellimuse.

8.2. Toodete tagastamiseks / vahetamiseks tuleb müüjale 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest esitada taganemisavaldus. Taganemise saab esitada järgmiselt:

Saatke täidetud tagastamis- / taganemisvorm müüjale koos tagastatud toodetega
Saates vabas vormis ühemõttelise e-kirja aadressile info@gruusiapood.com
Kui saadate täidetud tagasisaatmisvormi veebisaidilt e-posti aadressile info@gruusiapood.com

Müüja saadud tagastamisi võetakse vastu ainult täidetud tagastamisvormi või avaldusega.

Tagastamise / väljavõtmise vormi leiate SIIT

8.3. Tarbija peab kauba tagastama 14 päeva jooksul pärast avalduse esitamist või esitama tõendi, et ta on kauba eelnimetatud tähtaja jooksul logistikaettevõttele üle andnud. Kauplejal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest kuni lepingu eseme eseme tagastamiseni või kuni tarbija on esitanud tõendi kauba tagastamise kohta, olenevalt sellest, kumb toimub varem.

8.4. Asendatav või tagastatav Toode ei tohi olla kahjustatud ega märgistatud, toode peab olema originaalpakendis ja tootele olema kinnitatud kõik originaalmärgised. Kui tagastatava eseme seisund halveneb, vastutab Klient eseme kasutamisest põhjustatud väärtuse languse eest ainult juhul, kui ta on kasutanud eset muul viisil, kui on vaja eseme olemuse, omaduste ja toimimise kontrollimiseks. objekt. Kauba olemuse, omaduste ja toimimise kontrollimiseks peaks Klient kaupa käsitsema ja kasutama ainult nii, nagu tal oleks seda lubatud kaupluses teha.

8,5. Aluspesu ei saa tagastada.

8.6. Klient on kohustatud toote pakendi alati hoolikalt avama, ilma seda kahjustamata. Kui pakendit ei saa seda kahjustamata avada, pole toote originaalpakendis tagastamine nõutav.

8.7. Klient saab tellimuse tagastada Gruusia Pood Balti Jaama Turgi kauplusesse. Nende kaupluste klienditeenindajad edastavad Tagastamise E-poodi, kus toimub Toote (te) vahetamise või tagastamise protsess. Tagastamine jõuab E-poodi 5 tööpäeva jooksul. E-pood saadab Kliendi e-posti aadressile kinnituse tagastamise kättesaamise kohta. Naasmine poodi on tasuta.

Asenduskaupu tavakauplustest valida ei saa ning ostusummat ei tagastata. Toote (toodete) vahetamise või tagastamise protsess toimub ainult Gruusia Poodi e-poes.

8.8. Tellimust saab pakiautomaadi kaudu vahetada või tagastada, kasutades algses SMS-is sisalduvat tagastuskoodi / pakikoodi. Kui kasutate tagastuskoodi, on tagastus tasuta ja tagastamine jõuab e-poodi 3 tööpäeva jooksul. E-pood saadab Kliendi e-mailile kinnituse toote kättesaamise kohta.

8.9. Vahetuse korral saadab e-pood kliendile uue toote kohe pärast vahetatava toote kättesaamist. Vahetusega seotud kulud kannab müüja.

8.10. Toodet saab vahetada ainult sama toote teise suuruse vastu.

8.11. Müüja tagastab ostjale ostusumma 14 päeva jooksul alates tagastamistaotluse saamisest. Tagastamine toimub samale arvelduskontole, kust Klient maksis tagastatud tellimuse eest.

8.12. Tellimuse tagastamisel tagastab Müüja Kliendile kogu lepingu alusel saadud summa, sealhulgas Kliendi tasutud tellimuse kohaletoimetamise kulud. Kui tellimus tagastatakse osaliselt ja tellimusele on lisatud tarnekulud, võib müüja tagastada tarnekulud võrdeliselt tagastatud toodete arvuga.

8.13.Tagasimakse laekub kliendi pangakontole 14 päeva jooksul.